Poslanec Josef SmýkalNově můžete objednávat naše dvířka na všech prodejnách firmy Kili© 2024 Nábytek DENA Plus AG

Dvířka dřevěná

Dřevěná dvířka vyrábíme v těchto provedeních: masivní rám s masivní středovou výplňí, masivní rám s výplní dýha, masivní rám s mřížkou a masivní rámeček pro sklo. Na výrobu se používají tyto základní dřeviny dub, buk, javor, jasan, olše, smrk, borovice, modřín, třešeň, ořech, bříza a jiných dostupných dřevin. Dvířka dodáváme s povrchovou úpravou mořené a lakované, lakované, stříkané barvou, voskované nebo bez povrchové úpravy. Moření provádíme podle vzorníku lamin nebo dle Vámi zaslaného vzorku. Pro milovníky starého stylu provádíme i patinu viz. kategorie patina.Dodací lhůty jsou s povrchovou úpravou 3-4 týdny, bez povrchové úpravy 3 týdny. Po dohodě je možná různá kombinace dřevin, barev rámů a výplní a tvarů výplní. Ke dvířkům je možné objednat i dýhované pohledové boky skříněk, které Vám nalakujeme a namoříme do stejného odstínu. Směr let u dvířek je svislý, u čílek je vodorovný. Na požádání je možná změna.


Stránky: 1|2

Tvar 24D

Rámek masivní frézovaný tl.20mm, výplň frézovaná oboustranně dýhovaná MDF tl.13mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.20mm s vyfrézovanou drážkou nebo rovné bez drážky.
Tvar 24D

Tvar 45D

Rámek masivní frézovaný tl.20mm, výplň frézovaná oboustranně dýhovaná MDF tl.11mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.20mm Po obvodu vyfrézované jako dvířko.
Tvar 45D

Tvar 55

Rámek masivní tl.22mm, výplň frézovaná masivní tl.11mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.22mm hladké po obvodu frézované dle dvířka.
Tvar 55

Tvar 57D

Rámek masivní frézováný tl.20mm, výplň frézovaná oboustranně dýhovaná MDF tl.11mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.20mm s vyfrézovanou drážkou nebo rovné bez drážky.
Tvar 57D

Tvar 65D

Rámek masivní frézovaný tl.20mm, výplň frézovaná oboustranně dýhovaná MDF tl.11mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.20mm s vyfrézovanou drážkou nebo rovné bez drážky.
Tvar 65D

Tvar 67D

Rámek masivní frézováný tl.20mm, výplň frézovaná oboustranně dýhovaná MDF tl.13mm. Čílko vyrobeno z celomasivní spárovky tl.20mm s vyfrézovanou drážkou nebo rovné bez drážky.
Tvar 67D
Stránky: 1|2
Dena Plus AG, spol. s r.o. - Lutonina 152, 763 12 Lutonina, okres Zlín, tel./fax: +420 577 454 513, e-mail: info@nabytekdena.cz

kuchyňské linky, vestavné skříně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, kanceláře, restaurace, ordinace, stoly